• sipariş ver
  • sipariş ver
  • sipariş ver

Afrodizyak Parfüm Nasıl Kullanılır ?Eros De Amor Parfüm

İster Afrodizyak Parfüm olsun, istersenizde normal parfümler olsun. Kullanım şekilleri aynıdır. Parfümleri kan dolaşımının en belirgin olduğu bilek içlerine ve boyun bölgesine birer kez sıkarak uygularız. Bunun sebebi bu bölgeler vücudun sıcaklık yayan bölgeleri olmasıdır. Sıcaklıkla berebaer kokunuzda yayılır.

Bir diğer dikkat etmeniz gereken husus. Parfüm sıkacağınız bökgenin kesinlikle temiz olmasıdır. Eros De Amor parfümü banyo yaptıktan sonra kullanmanızı öneriyoruz. Çünkü temiz bir cilde parfüm daha iyi tutanacak ve kalıcılığı yüksek oranda artacaktır. Parfüm temiz cildde çok daha uzun süreler kalabilir ve kokunuzu uzun süreler muhafaza edebilir.

Aşk Parfümü Eros De Amor ile Daha Heyecanlı Anlar Yaşayın

Bir Şişe Afrodizyak Parfüm Eros De Amor 100 ml dir. Para iade garantili satılan tek Afrodziyak Parfüm kaybedecek hiç bir şeyiniz yok. Kazanacak çok şeyiniz var.

ucretsiz_kargo

Afrodizyak Parfüm #erosdeamor

afrodizyak parfüm

Kokunuz imzanızdır. Eğer güzel bir kokuya sahip değilseniz ve ortamdaki diğer insanların ilgisini çekemeyeceksiniz. Gittiğiniz bir ortama davete sizden saniyeler önce kokunuz girer. Kokunuz ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Etraftaki tüm herkezin dikkatini çekersiniz. İyi bir kokuya sahipseniz işiniz çok kolaylaşacaktır.

Eros De Amor Afrodizyak Parfümleri kokusu ile farkınızı hemen hiseettirir. Para iade garantili tek Afrodizyak Parfüm Eros De Amor ile kaybedeceğiniz hiç bir şey yok. Fakat kazanacağınız çok şey var. Haftalarca günlerce beklemek yok sıkın ve etkiyi hemen hissedin. Bu aya özel %50 indirim fırsatı.

hızlı teslimat